Večer vedske kulture — zadnje ovog ljeta

Objavljeno
Komentari Nijedan

Izgleda da nam polako dolazi kraj ljeta, niže temperature, kiša…što nam donosi jesen?

Ne znamo pouzdan odgovor na to pitanje, ali pred nama je zadnji program ovog ljeta u sklopu projekta “Večer vedske kulture” koji će se održati u subotu 1.9.2012. godine s početkom u 17 sati na prvom katu zgrade poznate kao “stari Hrast” na adresi dr. Ivana Novaka 38, Čakovec.

Što Vas očekuje ovaj put?

Bhajane će voditi Dharma-vatsalah Prabhu, prigodnu lekciju će održati Gour-Gadadhara Dasa, a prasadam će biti u režiji bhaktin Ljubice.

Ulaz na program je, kao i uvijek, u skladu s vedskom tradicijom, besplatan, a ukoliko želite slobodni ste ostaviti svoj dragovoljni prilog kojim pomažete rad naše udruge, te organizaciju i realizaciju ovog i sličnih programa.

U nadi da ćete odabrati provesti subotnje popodne u našem društvu, veselimo se Vašem dolasku.

Autor
Kategorije

Komentari

Komentiranje je zatvoreno za ovaj članak.

← Starije Novije →